• ,,Tak się gra, jak przeciwnik pozwala”.

• Dzisiaj w naszej szkole w ramach współzawodnictwa i pielęgnowania zasady fair-play odbył się dla rocznika 2011 turniej halowy piłki nożnej dla mokotowskich podstawówek o Puchar Dyrektora SP 202 organizowany we współpracy z Zespołem Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Mokotów m.st.Warszawy.

Rozgrywki były w tej grupie bardzo emocjonujące.

Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja SP im. św.Franciszka, II miejsce zajęła reprezentacja SP 107, a III miejsce zdobyła drużyna SP 98.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu. Życzymy dalszych zwycięstw.

Brawo chłopaki! Brawo trenerzy!

Organizatorzy.

• ,,Piłka jest okrągła, a bramki dwie”!

• Dzisiaj w naszej szkole w ramach współzawodnictwa i pielęgnowania zasady fair-play odbył się turniej halowy dla mokotowskich podstawówek z rocznika 2011 o Puchar Dyrektora SP 202 organizowany we współpracy z Zespołem Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Mokotów m.st.Warszawy. Turniej był zacięty, ale bardzo udany. Młodzież reprezentująca szkoły prezentowała piękne postawy i grę.

Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja SP 70, II miejsce zajęli nasi sportowcy z SP 202, zaś III miejsce należało do walecznej SP 46.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu. Dziękujemy młodzieży za udział, trenerom za motywację i kształtowanie postaw młodych ludzi, a zawodnikom za siłę i determinację.

Tak trzymać!

Organizatorzy.

• Mistrzostwach Mokotowa w tenisie stołowym

• W ostatni czwartek nasi uczniowie wzięli udział w mistrzostwach Mokotowa w tenisie stołowym🏓👏👍💪🚀🏓

• Mokotowskie eliminacje w unihokeja 🏒

• W poniedziałek i wtorek nasi chłopcy z klas 4-6 rywalizowali w mokotowskich eliminacjach w unihokeja😁 po dobrej grze osiągnęli bardzo wysokie 4 miejsce spośród wszystkich mokotowskich szkół💪👏👍

Brawo drużyna👏

Brawo trener👏

• Zawody w piłce ręcznej

• Chłopcy, ze starszych klas, rywalizowali dzisiaj w zawodach z piłki ręcznej chłopców w eliminacjach mokotowskich w ramach WOM

• Eliminacje Mokotowa w piłce ręcznej

• Dzisiaj nasi chłopcy ze szkoły z klas 5-6 rywalizowali z innym mokotowskim szkołami w piłce ręcznej w eliminacjach mokotowskich 🤾💪👍

• Turniej piłki nożnej ⚽⚽⚽

• Dnia 29 września chłopcy z klas 7-8 brali udział w zawodach piłki nożnej . Były to eliminacje mokotowskie w ramach WOM.

• Drużynowy czwrbój lekkoatletyczny

• Dzisiejszy deszczowy poniedziałek nie przeszkodził naszym młodszym dziewczyna wystąpić w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym💪👍🔥 Dziewczyny dały z siebie wszystko i z dumą reprezentowały naszą szkołę na zawodach.

• Minipiłka nożna dziewcząt

• Przy wiosennych promieniach słońca nasze dziewczyny z klas 5-7 grały w minipiłke nożną w eliminacjach Mokotowa w ramach WOM 😁

• Eliminacje Mokotowa w minipiłce nożnej chłopców

• W ten piękny wtorek, 18 kwietnia, nasi chłopcy z klas 4-7 zagrali eliminacje Mokotowa w minipiłce nożnej chłopców w ramach WOM ⚽👏

• Mistrzostwa Warszawy w koszykówce dziewcząt

• W dniu dzisiejszym nasze dziewczyny z klas 8b i 8c reprezentowały Mokotów w fazie grupowej mistrzostw Warszawy w koszykówce dziewcząt w ramach WOM💪👍🏀

Nasza szkoła mierzyła się dziś ze zwycięzcami dzielnic Ochota i Żoliborz😁

Dziewczyny zagrały bardzo dobre dwa mecze😁 Wykazały się dużymi umiejętnościami oraz wola walki. Niestety brakło trochę szczęścia by móc grać w dalszej fazie mistrzostw Warszawy.

Brawo drużyna 💪👍🏀

• Warszawska Olimpiada Młodzieży

• Dnia 7 lutego nasza młodzież z klas 8b i 8c rywalizowała w eliminacjach mokotowskich w piłki siatkowej chłopców w ramach WOM.

• IV Zawody sportowe Przedszkolaków

• Dnia 3 lutego 2023 roku gościliśmy w naszej szkole dzieci z mokotowskich przedszkoli. Przedszkolaki uczestniczyły w zorganizowanych przez naszych nauczycieli wf i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej IV Zawodach sportowych Przedszkolaków.  Czekało na nich wiele wyzwań i ciekawych konkurencji sportowych.  Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem i wytrwałością rywalizowały z innymi zawodnikami.  Serdecznie dziękujemy mokotowskim przedszkolom za tak liczne przybycie a zawodnikom gratulujemy udanego występu w zawodach.